תקנון תנאי שימוש

  1. כללי:

LINE STUDIO היא הבעלים והמחזיקה בסימן המסחר events-invitations, ומתמחה בפיתוח ובהשמה של פתרונות אינטראקטיביים מתקדמים בעולם הסלולאר והמדיה הדיגיטלית למשתמשי קצה העושים שימוש במכשירים חכמים התומכים בתכונות חכמות (להלן: "events-invitations").

האמור בתקנון האתר (להלן גם – "תנאים משפטיים") של events-invitations להלן, מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ואולם מכוון לנשים ולגברים כאחד.

אנא קרא תנאים אלה בעיון והקפדה, שכן תחילת השימוש מעידה על הסכמה ואישור לאמור בתנאים המשפטיים. על מנת להימנע מאי נעימויות, מומלץ לקרוא בעיון את התנאים המשפטיים עד סופם.

  1. הגדרות:

"שימוש" – כל שימוש, לרבות כניסה לאתר ("אתר" – ר' הגדרה להלן), צפיה בדף או בקטלוג, באתר קשורים, וכן דפדוף, ביצוע פעולה כלשהי, כגון משלוח הזמנה, בירור, התקשרות בכל אמצעי שהוא או העברת מסר, פרט או נתון, וכל פעולה אחרת באמצעות האתר או באתר קשור אליו, וכן כניסה באמצעות ממשק אישי, אתר, תוכנית או תוכנה, או פעילות כלשהי בקשר עם תוכן הנשלח לטלפון סלולארי חכם (העושה שימוש ייקרא להלן גם "משתמש").

"אתר" – אתר האינטרנט events-invitations, קטלוג, כל אתר קשור, וכן לינק, דף נחיתה, אתר המשמש כממשק אישי, תוכנית, תוכנה או תוכן הנשלח לטלפון סלולארי.

"הזמנה דיגיטלית" – הזמנה באמצעות קובץ, טקסט, לינק, דף נחיתה או דרך אתר ייעודי המיועדת למגוון אירועים פרטיים ועסקיים, והנשלחת באמצעי דיגיטלי כלשהו, כגון באמצעות רשת הסלולר, באי-מייל או באמצעות רשת חברתית.

"מוצרים משלימים" – שירותים נוספים, עיצובים, תוספים והרחבות המסופקים על ידי events-invitations.

"תשלום" – העברה סופית ומוחלטת של כל התמורות שנדרשו עבור קבלת השירות לחשבונה של events-invitations.

"לקוח" – יישות משפטית שביקשה לקבל שירות הזמנה דיגיטלית, ולצורך כך התקשרה עם events-invitations בהסכם, וביצעה את מלוא התשלום עבור השירות שהוזמן.

"מוזמנים" – גורמים שלקוח ביקש להעביר להם דיוור דיגיטלי והעביר לevents-invitations את כל פרטיהם בהתאם לתנאים המשפטיים המופיעים מטה.

  1. תנאים כלליים:

פרטי התקשרות:

  1. תהליך ההזמנה: